reklama

Šį faktą įrodęs tyrimas buvo atliktas dar 2005 m. Tada tyrėjai nustatė, kad žmonės, sekso metu dėvėję kojines, patirdavo didesnį malonumą. Po šio tyrimo praėjus 11 metų, jis buvo vėl pakartotas, visai neseniai – lapkričio mėnesį ir rezultatai paskelbti internete, rašo indy100.com

Keli žinomi internetiniai leidiniai 2011 m., remdamiesi pirmuoju tyrimu, kojines įtraukė į „5 keisčiausi sekso patarimai“, sąrašą. Gert Holstege tyrinėjo vyrų ir moterų orgazmus bei jų kokybę lemiančius faktorius. Tyrimo išvada parodė, kad 50 proc. porų orgazmą patyrė nedėvėdami kojinių. O tarp kojines dėvėjusių porų, orgazmą patyrė jau 80 proc.

 

Savęs baimė

 

Kojinių įtaką tyrinėjęs Holstege, dėmesį skyrė į tai, kas vyksta žmogaus smegenyse, kaip jis patiria orgazmą, dėvėdamas kojines. Pagrindinė išvada buvo ta, kad mūvėdamos kojines, moterys jaučia mažiau nerimo ir baimės, prieš patirdamos orgazmą.

Per šį laikotarpį, smegenų centrai, kurie kontroliuoja nerimą ir baimę, būna išsijungę. Fiksuoti vyrų panašius pokyčius buvo sudėtingiau, todėl, kad vyrų orgazmas netrunka taip ilgai kaip moterų, todėl mokslininkams sunkiau rinkti duomenis. Kas tyrimas nebuvo sudaryti buvo, kad fiziniai stimulai yra svarbesnis vyrams orgazmus nei moterų tie. Vis dėlto, tyrime nebuvo orientuojamasi į tai, kad vyrams fiziniai stimulai yra svarbesni nei moterims. Lovoje su kojinėmis (nuotr. Fotolia.com) Lovoje su kojinėmis (nuotr. Fotolia.com)

 

906d80ff2f4df8ac399cef0022d1ff12

 

Kojinių efekto paieškos

 

Pasak tyrėjų, kojinių ir orgazmo sąsajų paieškoms pagrindą davė tyrimų dalyviai, kurie sakė, kad laboratorijoje jautė skersvėjį.

 

Be to, nėra žinoma, ar atliekant tyrimus ir apklausiant su poras, buvo atsižvelgta į potyrius dėl prakaituotų kojinių ar keisto jausmo, būnant nuogam ir mūvint tik kojines.

Šaltinis: https://www.tv3.lt

Call us

 

mkojines@gmail.com 

(visą parą)

 

Tel. Nr. +370 670 47709

(I-V: 17:00 - 21:00 val.)

Cart

 x 
Cart empty

Change currency


Product filter